Goodbye...

27. července 2014 v 17:32 | Hanka-Flora
Takže ano, tenhle den musel jednou přijit!

Už jsem vám o tomhle říkala hodně dlouho, ale stále jsem to nechtěla, ale musí to tak být. Blogování o Winx mě už moc nebavilo a spíše jsem tu psala stále o sobě a tak. Ale to je škoda, přeci jen, tenhle blog není špatný a aby se z něj stal deníček, to nejde, to na něj nesedí. Chci, aby tenhle blog zůstal jak je, jen o Winx, ale už beze mě. Tenhle blog opouštím...
Asi si říkáte proč, ale už jsem tu několikrát vysvětlovala, že mě to moc nebaví a už nejsem fanynka jen Winx a abych si zakládala blog o každé ''své lásce'' to by nešlo. Proto se stěhuji....ano,ano...nebojte, neodcházím ''na úplno'', ale jen na jiný blog, tam budu jenom já, ale taky moj BESTky a i Winx ;), ale ne v takovém měřítku jako tady.

Proč už se nechci věnovat jen Winx?
Nechci říkat, že je to pro děti a že už jsem z nich vyrostla, když jsem z nich ještě nevyrostla :D a Winx má hodně i třeba 18-ti letých fandů :). Ale už to není jako dřív.
Před nějakými těmi pár roky (cca 3) začaly Winx opět vysílat a objevovala se spusta fanoušků, objevovaly se blogy a spostu nových přátel, mezi nimi i já :D. Ale co se pak stalo, proč tak najednou? Najednou skoro všechny blogy a i ty nejlepší končily, protože barrandov tak trochu Winx zkazil a k tomu se přidal i Nick. Přišli taky nějací fanoušci, ale ty nepamatují Winx jako my, ty si nepamatují ty začátky, ten rok 2004....
A proč říkám, že zkazil? Protože po radosti z 1. a 2. série a krásnému dabingu byla pauzu, ale po pauze přišli 5A a jiný dabing, který mě se nelíbil. Všichni si chválí 3. sérii, ale já moc ne, mě ji ten dabing a ''andílci'' docela znechutili. 4. série ta šla, ta se mi líbila, ale pak přišla od Nicku 5. série (písničky super), ale ten děj a všechno....fakt ne díky.
A proto začali končit super blogy a je toho škoda :(. Byla zase pauza k 6. sérii, já ji ještě neviděla a všichni si ji chválí, mě se líbí i přeměna, ale viděla jsem první 2 díly a moc mě to nezaujalo. Ale chystám se na ni zase a chci ji dát šanci :D
Ale i tak si chci Winx zachovat jako ty super nenormální puberťačky...ty z prvních dvou, čtyř sérii<3
Tenhle blog nechám stále žít a s ním i dess k desátým narozkám Winx, ať se tu někdy zastaví nějací fanoušci a pokochají se a poznají i Winx z 2004 ;).
A nebojte se, mě stále na blog.cz najdete ;), hodně lidí se už i na ten nový blog těší a to třeba Amber :D.

Mějte se lidi, hlavně ti, co už na můj nový blog nezavítají :( a taky...ty necelý 3 roky byly super :3...sbohem můj milovaný blogísku :')

Naposledy vaše Hanka-Flora <3

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥Charlie♥ ♥Charlie♥ | Web | 4. srpna 2014 v 15:46 | Reagovat

To mě moc mrzí :'(, tvůj blog mám ráda, i když jsem nikdy moc nekomentovala :) tak hlavně nezapomínej na winx, a bud' št'astná se svým novým blogem i životem :)

2 Amber Amber | 5. srpna 2014 v 11:15 | Reagovat

Kde něco starého končí, něco nového začíná. To pozitivní na tom, že tady končíš je, že zakládáš nový blog. A já se na něj obpravdu těším, takže se tam okamžitě letím podívat :DD

3 WaclawP WaclawP | E-mail | 17. ledna 2017 v 16:40 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na svet-winxawitch.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama