Výsledek PZ?!

25. dubna 2014 v 17:16 | Hanka-Flora |  Moje kecy
Ahojky všichni!!!
Tak hurá, už mám po přijimačkách a teď se už tak trochu můžu flákat :).
Já vám všem děkuji za podporu :) a určitě chcete vědět výsledky, že?


Tak po dni povoleného ''bytí'' pomlázkou xD nastaly dva dny trémy, napětí, rozrušení, nedočkavosti a dalších blbostí xD. První den jsem šla na gympl, který jsem ale měla na 2. místě. Ráno už v 8 jsem měla 1. test studijních předpokladů, po té pauza a matika a zase pauza a čeština. Jenže já bohužel vím, že jsem to zvorala. Na SCIO testy jsem se opravdu pečlivě připravila, ale kvůli tomu, že jsem nevěděla vůbec do čeho jdu, co tam bude a k tomu ještě časový stres (myslím jako určený čas na ten test), začala jsem být nervní, k tomu tréma a trauma. Během testů jsem sledovala čas, a když jsem zjistila, že mi zbývá tak 10 minut a já nemám ani třičtvrtě testu, začala jsem panikařit a už to jelo. Jednoduchý příklady, které bych hravě zvládla, jsem zvorala, a pro to na gymplu dopadla, tak jak dopadla...98. pod čarou :(, bylajsem 248. z 270 a berou 150. Moje kámoška skončila taky pod čarou, ale 40. takže má ještě šanci na odvolání :). Gympl sice nebyl na 1. místě, ale spolužáci mi furt říkajé, jak jsem chytrá a že bych se na gympl dostala a já takhle skončila, citím se teď, že jsem celkem blbá :(.
No ale to není vše :D. 2. den jsem vydala na mojí ''prvomístní'' školu. Je to dopravní škola a hlásím se na obor provoz a ekonomia v dopravě. Vtipné je i to, že sem chodili i moji 2 bráchové xD. Samozřejmě jdu sem i na maturitu.
První test byla čeština 25 úloh na 60 minut a lehké jak facka :D a pak matika 20 úloh, také na 60 minut. Já tu matiku dala tak za 50 minut, takže jsem mohla končit i dřív :D. Ale u téhle matiky jsem byla taky na nervy, protože to bylo úplně něco jiného než SCIO, to bylo jak matematiký test :D. A nakonec to dopadlo tak, že čeština skoro celá dobře a matika asi třičtvrtě dobře, učitelka na matiku totiž byla tak hodná a část mi vyhodnotila :), taky mi i řekla, že se nemám čeho bát, protože ve škole mají málo dětí a ředitel se snaží brát každého.
Pak začalo nemilosrdné čekají na oba výsledky xD. Moje rodina a hlvně můj nejstarší brácha, ale byl nervní než já. Pořád mi volal jak to vypadá apod. Nakonec mi nedalo a zavolal si do školy :D. Tam se představil a nějaká učitelka ho poznala a prej: Jo Tomáš? Maturita na podruhý,co? :D. Tak řekl, že tu má ségru, jestli může vědět výsledky. Ta mu řekla, jak jsem dopadla a kolik jsem bodů apod. No pak mi volá a prej: Tak ségra je mi to líto, ale seš 3. pod čarou. Já měla slzy v očích. A pak mi řekl: Ale no tak, já ti gratuluju, seš přijata a seš 3. nejlepší :3!!! Si ze mě musel udělat srandu. Já takovou radost!!!
Takže shrnutí: Na gymplu už bohužel šanci nemám, ale dopravní škole jsem 3. nejlepší a jsem PŘIJATA!!! Takže budu pokračovat ve stopách bráchů a v budoucnu ze mě může být třeba dispečerka nebo můžu jít k poldům, hasičům nebo do armády, ale kdo ví...s touhle školou mám řidičák na osobák zadarmo a na kamion se slevou, takže klidně můžu jezdit s mým vysněným tahačem a splnit si sen :3...

Vaše...''možná budoucí dispečerka'' Hanka-Flora ;)
P.S.: Omlouvám se moc za slohovku a případné chyby :D

Tady to je :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amber Amber | 27. dubna 2014 v 14:53 | Reagovat

Jé, moc ti gratuluju!! Já věděla, že to zvládneš. Moc ti přeju, aby se ti na té škole líbilo  :))

2 Gigi Gigi | 30. dubna 2014 v 17:45 | Reagovat

Jej,tak to jsem šťastná za tebe,holka
:) Vidíš,jsem ti říkala,že to dáš ;) Tak hodně štěstí :D

3 Verri Verri | Web | 2. května 2014 v 22:03 | Reagovat

Tak to gratuluju! Třetí nejlepší, to by se mi taky líbilo :D Mě příjmačky čekají až za rok, ale už teď se tý matiky děsím :-D Hodně štěstí na střední!

4 Hanka-Flora Hanka-Flora | 2. června 2014 v 20:49 | Reagovat

Tak děkuju moc za gratulace :3. A to štěstí na střední budu potřebovat. Díky moc :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama