Info okolo blogu

26. dubna 2014 v 21:03 | Hanka-Flora |  Kolem blogu
Takže jsme tak nějako přemýšlela a blog mě zase nějako chytnul :), ale promyslela jsem si, jak to tu všechno bude!
Více v CČ...Přemýšlela jsem, že bych blog zrušila, když už mě to tu moc nebaví, moc lidí sem nechodí a když sem už ani moc nechodím, ale prostě mi to nedá...i kdybych ho zrušila, zase bych se vrátila :3, a proto jsem přemýšlela.
Jelikož nejsem zase tolik aktivní a přeci jen půjdu na střední, takže už nebude moc času, tak blog bude takoví poloviční. Prostě blog stále bude exitovat, ale já tu nebudu každý den, protože je to pro mě jak povinnost, která mě zase nebaví. Navíc, už ani nestihám obíhat. Blog už není pro mě zábava, ale jako povinnost a to já nechci, já to chci zase jako zábavu a možná by mě po tomto zavedení bavilo opět víc a třeba bych zase byla aktivní jako dřív ;).

Takže jak to vlastně bude?
1. Prostě blog stále bude, ale bude prostě něco jako můj deníček, bude tu něco jako i o mě, co se mi stalo ve dny a podobně+samozřejmě i Winx. Stále to bude blog o Winx, ale tak trochu i o mě.
2. Nebudu tu každý den, protože mě to nebaví. Někdy tu třeba týden nebudu, že si dám pauzu apod.
3. Už mě zase tolik nebaví obíhání, je to taky pro mě jak povinnost, na vaše blogy budu chodit, ale ne pravidelně, proto jsem se i rozhodla, že AFFS zruším a zavedu oblíbené blogy. Všichni co jsou v affskách budou v mojich oblíbených blogách a když se někdo bude chtít přidat, má tu možnost. A když se mi bude chtít, tak se na vás podívám ;). Nevím teda jak vy, klidně si mě z AFFSEK vymažte, jak chcete, ale počítejte už s tím, že se nebudu zapisovat do kontrol a nebudu na vašich blogách aktivní. Zavítám na ně, ale když budu chtít ;)
4. Ano, už se pokusím i dodělat rekonstrukci, ta bude teď potřeba, ale nevím za jak dlouho bude hotova :D. Když se dostanu na blog a budu mít čas, tak se do ní dám ;).
5. Blog začne kompletně od záčátku, jakoby ty 2 roky nebyly xD, protože jsem tu nic moc za ty 2 roky ani nedělala, takže jakobych začala od začátku.
6. Nebojte, na příběhy jsem nezapoměla :D. Stále mě lákají a už jsem tak trochu něco začala psát :), ale také to nebude pravidelně, protože píši ještě jeden příběh. A že jo, jak jsem říkala, záleží na čase.

Takže to je tak asi vše....berte to tak, že tu pořád jsem a blog také, žádný konec :D. Blog stále exituje, ale nebude tolik aktivní, jen když bude čas a chtivost xD.
Snad to chápete a prosím vás když tak o trpělivost se mnou a podporu. Blog mě sice nebaví, ale nedokážu ho opustit, proto to musí být takhle....když tak vám moc děkuju :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama